Home

Nieuws

 Speelsteden

Fan ambassade

De fans

De FSI

 

 

 

 

 

 

EURO 2008 teams en wedstrijden††††††††††††††

†††††††††††††††††

 

Groepsindeling

 

 

Groep A

Groep B

Groep C

Groep D

Zwitserland

Portugal

Turkije

TsjechiŽ

Oostenrijk

Polen

Duitsland

KroatiŽ

Nederland" v:shapes="_x0000_i1042">

Nederland

ItaliŽ

Frankrijk

RoemeniŽ

Griekenland

Rusland

Spanje

Zweden

 

 

Wedstrijdschema

 

 

Groepsfase, Eerste Speelronde

Za. 7 Juni

18:00

Zwitserland

-

TsjechiŽ

Bazel

Za. 7 Juni

20:45

Portugal

-

Turkije

GenŤve

Zo. 8 Juni

18:00

Oostenrijk

-

KroatiŽ

Wenen

Zo. 8 Juni

20:45

Duitsland

-

Polen

Klagenfurt

Ma. 9 Juni

18:00

RoemeniŽ

-

Frankrijk

ZŁrich

Ma. 9 Juni

20:45

Nederland" v:shapes="_x0000_i1063">

Nederland

-

ItaliŽ

Bern

Di. 10 Juni

18:00

Spanje

-

Rusland

Innsbruck

Di. 10 Juni

20:45

Griekenland

-

Zweden

Salzburg

 

Groepsfase, Tweede Speelronde

Wo. 11 Juni

18:00

TjechiŽiŽ

-

Portugal

GenŤve

Wo. 11 Juni

20:45

Zwitserland d

-

Turkije

Bazel

Do. 12 Juni

18:00

KroatiŽiŽ

-

Duitsland

Klagenfurt

Do. 12 Juni

20:45

Oostenrijkjk

-

Polen

Wenen

Vr. 13 Juni

18:00

ItaliŽiŽ

-

RoemeniŽ

ZŁrich

Vr. 13 Juni

20:45

Nederland" v:shapes="_x0000_i1079">

Nederland d

-

Frankrijk

Bern

Za. 14 Juni

18:00

Zweden n

-

Spanje

Innsbruck

Za. 14 Juni

20:45

Griekenland d

-

Rusland

Salzburg

 

Groepsfase, Derde Speelronde

Zo. 15 Juni

20:45

Turkije

-

TsjechiŽ

GenŤve

Zo.15 Juni

20:45

Zwitserland

-

Portugal

Bazel

Ma. 16 Juni

20:45

Polen

-

KroatiŽ

Klagenfurt

Ma. 16 Juni

20:45

Oostenrijk

-

Duitsland

Wenen

Di. 17 Juni

20:45

Nederland" v:shapes="_x0000_i1093">

Nederland

-

RoemeniŽ

Bern

Di. 17 Juni

20:45

Frankrijk

-

ItaliŽ

ZŁrich

Wo. 18 Juni

20:45

Griekenland

-

Spanje

Salzburg

Wo. 18 Juni

20:45

Rusland

-

Zweden

Innsbruck

 

Kwartfinales

Do. 19 Juni

20:45

Winnaar A

-

Tweede B

Bazel

Vr. 20 Juni

20:45

Winnaar B

-

Tweede A

Wenen

Za. 21 Juni

20:45

Winnaar C

-

Tweede D

Bazel

Zo. 22 Juni

20:45

Winnaar D

-

Tweede C

Wenen

 

 

 

†††

 

Halve Finales

Wo. 25 Juni

20:45

Winnaar KF 1

-

Winnaar KF 2

Bazel

Do. 26 Juni

20:45

Winnaar KF 3

-

Winnaar KF 4

Wenen

 

 

 

 

†††

Finale

Zo. 29 Juni

20:45

Winnaar HF 1

-

Winnaar HF 2

Wenen

†††††††††††††††††

 

 

 

 

 

 

Eten/drinken Zwitserland

 

Goedkoop vliegen

 

D-reizen

 

 

 

 

 

Germanwings

 

Voetbalreizen

 

Voetbalreizen OAD

 

 

 

 

Champions League

 

champions league

 

Uefa Cup

 

UEFA Cup site

 

Bibliotheek

 

voetbalvandalisme

 

 

 

Voetbalclubs

 

Nederlandse clubs

 

 

Voetbalbonden

 

Alle voetbalbonden

 

Nederland KNVB

 

UEFA

 

FIFA

 

 

Fans & Politie

 

CIV voetbalvandalisme

 

 

Football against racism

 

FARE

 

Show the red card

 

Kick it out

 

Football Unites

 

 

 

 

 

Nedstat Basic - Free web site statistics